خوب حقیقتش تا الان کلا همچین پستی نه در شبکات اجتماعی و نه در وبلاگ نگذاشتم ولی این مورد فرق داره.

اگر من رو خوب میشناسین احتمالا میدونین که از اولویت های اول زندگیم خانواده هست. یعنی حتی حاضرم تا آخر عمر عذاب بکشم ولی خانوادم خوشحال باشن. فرقی نمیکنه در چه شرایطی باشه هیچ چیز حتی مال و ثروت هم نمیتونه جای خالی خانواده رو برام پر کنه. کامنت های زیادی هم در این مورد به دوستان ارسال کردم. خانواده واقعی هیچوقت تو رو ترک نمیکنن. حتی اگر دفتر عمرشون هم بسته بشه همیشه در قلبت زنده هستن. به همین خاطرم هست که شخصیت هایی مثل "برایان اوکانر" در سری "سریع و خشن" رو دوست داشتم. چون واقعا تاکید خاصی روی خانواده داشتن.

دیشب خبردار شدم حال پدر یکی از نویسندگان بیانی اصلا خوب نیست و خدا الان تنها امیدشون هست. پس خواهش میکنم در ختم صلواتی که برای شفای ایشون گذاشتن شرکت کنین. فرقی نداره با چه دیدگاه و چه اعتقاد و چه تعداد دعا و صلوات بیاین. خدا هیچوقت درخواست بندگانش رو بی پاسخ نمیزاره .

ختم صلوات برای شفای پدرم

و البته این رو هم باید متذکر بشم که این پست دلسوزی کردن نیست! حادثه هیچوقت خبر نمیکنه و ممکنه از این اتفاقات فردا برای شما یا من هم پیش بیاد. پس خودتون رو یک لحظه تو این موقعیت تصور کنین و به این فکر کنین که بجز توکل به خدا چیکار دیگه ای میتونستین بکنین؟ مطمئن باشین ایمان به خدا هیچوقت بی فایده نخواهد بود.

امیدوارم خداوند همه افراد بد حال و مریض رو شفا بده. در پناه حق باشین!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بمبِ خنده مـاده گـرگ وحشـی نماي کرتين وال اینستاگرام اشعار من Tiffany خرید و فروش انواع لباس های ایرانی روش های بازاریابی اینترنتی سئو محتوا چيست و متخصص سئو کيست